Давайте уточнимо, що в першу чергу треба знати для водіїв скутерів, мопедів, так і будь-якого транспортного засобу. В першу чергу для виїзду на скутері в Україні вже потрібно відкрита категорія, що дає право на керуванням скутера, навіть об'ємом двигуна до 50 куб. см. Це питання звичайно ж спірне, але правила дорожнього руху необхідно знати

Необхідно також дотримувати правила експлуатації скутера. Суворо дотримуватися швидкісного режиму, який залежить від багатьох факторів. До таких факторів належать покриття дороги, погодні умови, навички водіння і багато іншого.

Перед поездкой обязательно проверяйте техническое состояние скутера. От этого будет зависеть как далеко Вы сможете уехать!!! При движении на скутере запрещается вождение одной рукой. Соблюдайте правила и никогда не превышайте скорость движения. При движении держите нормальную дистанцию по отношению к впереди идущему транспорту. Без причин никогда не делайте резкого торможения, и помните, что в дождливую погоду тормозной путь намного больше. Ну а если создалась ситуация, при которой возникла необходимость резкого торможения, то для надёжности используйте передний и задний тормоз одновременно. При дотриманні всіх правил, Ви будете почувати себе на дорогах впевнено. Щасливої дороги Вам!!!